DREAL, stavebno-stolárska výroba Rajecké Teplice

Naša firma sa zaoberá stavebno-stolárskou výrobou štandardných i atypických okien a dverí, a to dvojitých (skriňových) a zdvojených.

DREAL, stavebno-stolárska výroba Rajecké Teplice

DREAL, dvere, eurookná, kľučky, balkóny, žalúzie Rajecké Teplice

Naša firma sa zaoberá stavebno-stolárskou výrobou štandardných i atypických okien a dverí, a to dvojitých (skriňových) a zdvojených.

Adresa: Rajecká cesta č.1 , 013 13 Rajecké Teplice
Telefón:0905 862 470
E-mail:dreal-m@stonline.sk

Firma DREAL, s.r.o. sa už od svojho založenia v r. 1992 zaoberala stavebno-stolárskou výrobou štandardných i atypických okien a dverí, a to dvojitých (skriňových) a zdvojených. Od roku 1994 sa postupne transformovala na výrobu EURO okien a dverí. Z celkovej produkcie výroby zhruba 80% zostáva na Slovensku, zvyšných 20% sa exportuje do západnej Európy. Výhodou pre domácich i zahraničných zákazníkov sú vysokokvalitné výrobky európskej úrovne vyrobené na Slovensku.

Základnou úlohou výroby je, aby úžitkové a estetické vlastnosti našich výrobkov uspokojili aj najnáročnejších zákazníkov. Pre zabezpečenie týchto úloh využívame progresívne výrobné technológie a kvalitné materiály. Užívateľský komfort zabezpečuje pri finalizácii povrchovej úpravy výrobku výber kvalitných ekologicky nezávadných lakov a lazúr.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.