DREVOMAX, výroba eurohranolov Rajecké Teplice

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba eurohranolov pre domáce a zahraničné trhy.

DREVOMAX, výroba eurohranolov Rajecké Teplice

DREVOMAX, pelety, strešné laty, stavebné hranoly Rajecké Teplice

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba eurohranolov pre domáce a zahraničné trhy.

Adresa: Konská, 013 13 Rajecké Teplice
Telefón:+421 41 5493 952
E-mail:drevomax@drevomax.sk

Eurohranoly sú drevené hranoly určené na výrobu okien a dverí. Pozostávajú z troch, alebo viacerých lamiel, zlepených navzájom vode odolným lepidlom D4. Takýto hranol je potom veľmi odolný a tvarovo stály. Krycie lamely sú z toho najkvalitnejšieho dreva získaného špeciálnym porezom, pričom sú vyrezané všetky vady dreva, ktoré nepriaznivo pôsobia na pevnosť eurohranola a jeho estetiku.

Firma Drevomax začala vyrábať pelety v roku 2003, v čase, keď si ešte ľudia plietli pelety s paletami. Výhodou našich peliet je maximálna čistota, pretože do produkcie sa dostávajú iba čisté piliny bez kôry, čo je neoceniteľnou prednosťou. Pri spaľovaní sa z našich peliet nevytvárajú v ohnisku spečené zrazeniny /spekance/ a tým je zaručený bezporuchové kvalitné spaľovanie. Ako prebieha výrobný proces? Na začiatku procesu je vstup pilín a hoblín zo zásobníka. Tie máme z vlastnej produkcie z porezu odkôrnenej guľatiny, ako aj z výroby okenného eurohranola. Nasleduje úprava konzistencie a vlhkosti pilín. Potom nastáva fáza lisovania, keď sa pod vysokým tlakom za vysokej teploty pretláčajú piliny cez kovovú matricu. Ďalej peletky prechádzajú procesom chladenia a triedenia a následne idú do zásobníka. Počas celého procesu výroby je monitorovaná kvalita, aby výsledný produkt spĺňal aj tie najprísnejšie kvalitatívne požiadavky normy EN plus.. Stadiaľ peletky prechádzajú cez automatickú baličku, v ktorej sa presne navážia sáčky v požadovanej hmotnosti a následne sú robotickou rukou ukladané na palety a uskladnené v expedičnom sklade.
Peletky sú CO2 neutrálne ekologicky čisté a s výrazne nižším obsahom síry oproti vykurovaniu uhlím.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.