Relish Pension, ubytovanie Rajecké Teplice

Penzión s nádychom decentného luxusu, rustikálneho štýlu a pokojnej atmosféry.

Relish Pension, ubytovanie Rajecké Teplice

Relish Pension, ubytovanie, reštaurácia, kaviareň Rajecké Teplice

Penzión s nádychom decentného luxusu, rustikálneho štýlu a pokojnej atmosféry.

Adresa: Školská 25, 013 13 Rajecké Teplice
Telefón:+421 911 49 49 41
E-mail:relish@relish.sk

Každá jedna izba je výnimočná a originálna, zariadená ručne vyrábaným nábytkom našich šikovných slovenských umelcov, ktorí sa inšpirovali históriou z čias Rakúsko - Uhorskej monarchie, kombinované s rustikálnymi prvkami.

Izbu zútulňujú kvalitné koberce a štýlové tapety. Samozrejmosťou každej izby je moderná technológia, vrátane Wi-Fi pripojenia na internet, TV s plochou obrazovkou, klimatizácia, minibar, čajový a kávový servis, fén, ako aj priestranná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom s toaletnými potrebami, luxusnou kozmetikou z Mŕtveho mora.

K dispozícií máme kvalitné prístelky, detskú prenosnú postieľku a rôzne hygienické doplnky pre najmenších klientov penziónu. Ponúkame štýlovo zariadené exkluzívne izby, kde na vás čaká jedinečný a neopakovateľný komfort.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.